Sitenin bütün özelliklerinin çalışabilmesi ve size daha iyi bir hizmet vermek için lütfen tarayıcınızsa JavaScript'i açınız. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor

Hakkımızda


Carro ®, ikinci el motorlu araç pazarında ihtiyaç olan güvenliği sağlamak için 2018 senesinde faaliyete geçmiştir. Sistemimizi geliştirirken gerçek kişilerin araç alım/satım tecrübeleri ilk ağızdan dinlenilmiş, noterler, bankalar, emniyet birimleri ve hukuk bürolarından tavsiyeler alınmış ve gerçek dolandırıcılık yöntemlerine karşı önlemler geliştirilmiştir.


Carro ®, kullanıcı güvenliği ve memnuniyetini en ön planda tutarak; internet ve teknoloji çağının sunduğu hizmet ve güvenliği; daha önce fahiş fiyatlar ödeyen araç sahipleri ve alıcıları koruma fikri ile bütün kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuştur. Sistemimiz içerisinde bulunan araçların hiç biri kendi aracımız olmayıp fiyatlar ve özellikler tamamen ekleyen kullancıların kendi insiyatifindedir.


Carro ®, altyapısında bulunan geliştirmeler sayesinde kullanıcı bilgilerini korumakta ve bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamaktadır. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz güvenlik önlemleri sayesinde siz de ayrıca hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.


Sistemimiz; hacizli araç, taksitli satış, kredili satış vb. şekilde bir hizmet sağlamamakla birlikte aksine eğer alıcı iseniz paranızı, satıcı iseniz aracınızı korumak yönünde kendine özel ödeme sistemine sahiptir. Tamamen özel geliştirilen ödeme sistemimiz sayesinde beğendiğiniz araç için ticari işlemlere başlayarak alış veriş işlemlerinin tamamını Carro ® sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.